Корзина
258 отзывов
Производители
Контакты
Na STILE
+380967452454Viber
УкраинаКиев
096 745 24 54

Імуномодулятор Поліензім-9, 140 г

Імуномодулятор Поліензім-9, 140 г
 • В наличии

195 грн.

Імуномодулятор Поліензім-9, 140 г
195 грн.
В наличииІмуномодулятор Поліензім-9, 140 г
Купить
+380967452454
Viber
Купить
+380967452454
Viber
 • График работы
 • Адрес и контакты
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Імуномодулятор Поліензім-9, 140 г

При ослабленні захисних сил організму виникає нагальна потреба в прийомі препаратів – імуномодуляторів. Одним з кращих засобів з даної категорії вважається натуральний комплекс Поліензім-9 від компанії «ГРІН-ВІЗА». Він підвищує здатність адаптуватися в умовах стресових ситуацій, підвищеній стомлюваності, частих застудах, а також стимулює вироблення неспецифічних антитіл, що позитивно позначається на можливостях організму протистояти інфекціям різного роду.

Імуномодулятор Поліензім-9
Поліензім-9 відноситься до категорії засобів, що сприяють посиленню захисних властивостей організму і займає почесне місце поряд з Вобензимом, Трофосаном, Біотрофом і т. П. Компоненти для цього чудового комплексу використовуються лише натуральні, зокрема, лопух і чистотіл, які ростуть в екологічно чистих місцях , а також природні ферменти. Основою даного комплексу служить мед, який виробник попередньо очищає від алергенів. Додатковий компонент – гемолімфа бджіл, наділена вираженим імуностимулювальним ефектом.
 

Показання до застосування:
 • хронічні і гострі патології різних систем – дихальної, кровоносної, травної, сечостатевої, ендокринної, нервової, причому рекомендується Поліензім-9 і в разі атипового перебігу;
 • запальні захворювання сечостатевої сфери у чоловіків і жінок;
 • проблеми з печінкою, гіркота і сухість у роті в ранкові години;
 • псоріаз;
 • аутоімунні захворювання;
 • схильність до метеоризму;
 • тонзиліт хронічний, гострі гнійні ангіни;
 • резус-конфлікт в період виношування дитини;
 • системні захворювання сполучнотканинного характеру;
 • онкопатологія;
 • інфікування ВІЛ;
 • порушення обміну речовин у ослаблених і тяжкохворих;
 • виражене зниження імунітету, схильність до частих захворювань простудного характеру;
 • негативні наслідки прийому препаратів, що містять антибіотики, проходження специфічного лікування (радіологічне, хіміотерапія).
Склад і дія компонентів

Крім меду і природних ферментів до складу Поліензіму-9 входять:

1. Лопух – надає дезинфікувальну, болезаспокійливу, протизапальну, антимікробну, жовчогінну, загальнозміцнювальну, антиалергічну, ранозагоювальну і сечогінну дію. Його застосування виправдане в разі онкопатології, оскільки він перешкоджає розвитку метастазів. Крім того, лопух сприяє кровотворенню, знижує в крові рівень цукру. На тлі його прийому поліпшується стан шкіри і волосся (краще ростуть, менше випадають, не січуться кінчики і т. п.), Загальна стійкість організму до інфекцій підвищується;

2. Чистотіл – має протизапальну, ранозагоювальну, болезаспокійливу, жовчогінну, загальнозміцнювальну, сечогінну дію. Також відзначена його здатність підвищувати імунітет, знижувати артеріальний тиск, усувати спазми і судоми, стимулювати лактацію, загоювати рани, особливо в разі, коли чутливість до антибіотиків знижена. Ще ряд ефектів – це заспокійливий вплив на нервову систему і нормалізація сну, поліпшення нервово-м’язової провідності, перешкода зростанню пухлинних клітин і розвитку метастазів;

3. Гемолімфа бджіл – наділена імуностимулювальними властивостями, сприяє збільшенню стійкості організму до інфекцій, стимулює обмін речовин, регенерацію і трофіку тканин, підвищує адаптогенну здатність організму, позитивно позначається на вироблення клітин імунної системи.

Дія

Імуномодулятор Поліензім-9 активно стимулює імунну систему, в зв’язку з чим помітно підвищується стійкість до інфекцій різного роду, переносити стреси легше, адаптація відбувається швидше. Життєвий тонус досягає нормального рівня, працездатність (як фізичного характеру, так і розумового) збільшується. Також даний засіб має антиоксидантну дію, допомагає протистояти онкопатології, нейтралізує наслідки радіаційного впливу, а живлення тканин покращує, так само як і обмінні процеси.

Спосіб застосування

Якщо кислотність шлункового соку нормальна, то рекомендовано пити двічі або тричі на добу по половині ложечки чайної до їжі за 30 хвилин, а при підвищеній – прийом потрібно здійснювати після їжі через 1-2 години. Дітям слід зменшити дозу прийому в залежності від віку від 1/8 до 1/3 чайної ложечки. З 12 років дається доросла доза.


Препарат реалізується в упаковках двох різновидів – по 140 і 280 г, а придбати його на найвигідніших умовах ви можете на сайті  na-stile.in.ua

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  Грiн-Вiза
Страна производительУкраина
Информация для заказа
 • Цена: 195 грн.