Корзина
295 отзывов
На Стилi
+380967452454

Для дітей (Estel little me)

Для дітей - Estel little me

Згадати дитинство — і зробити дитинство свого малюка ще щасливішим. Дати йому найкраще. Зробити так, щоб він завжди відчував турботу, ласку, любов. Доглядова косметика LITTLE ME створена для дітей… і для батьків, які мріють подарувати своїй дитині багато-багато щасливих моментів. 

Колекція LITTLE ME розроблена в науковій лабораторії ESTEL з урахуванням всіх особливостей дитячих волосиків і ніжної шкіри. Формули продуктів побудовані на унікальному олiгосахаридi BioEcolia®*, який має пребіотичну дію і стимулює природні захисні функції волосся та шкіри дитини. Високу професійну якість продуктів дозволить влаштувати для дитини справжній салон краси, а краще сказати SPA-салон, прямо у вас вдома. Доглядова косметика виконує важливу функцію в житті дитини від 3-х років: прищеплює культуру догляду за собою.

 

Колекція LITTLE ME створена для здоров'я, розвитку і радості. Ефективні та безпечні формули — для дбайливої турботи. Флакончики з малюками і кумедними написами — для розвитку уяви. Смачні і тонкі аромати — для гарного настрою і пізнання світу через нюх. Приємні сюрпризи — для блиску вічко і веселої посмішки. LITTLE ME — це можливість подарувати дитині радість!

 

Для щасливих спогадів, нових сімейних традицій і вашого нескінченно теплого спілкування з малюком — LITTLE ME.